متخصص ایمپلنت در ساوه

ایمپلنت دندان جایگزینی برای دندان های از دست رفته است. ایمپلنت پایه محکمی را برای جایگزین‌های متحرک یا ثابت (دائمی) دندان ایجاد می‌کند؛ این جایگزین‌ها به گونه‌ای ساخته می‌شود که با دندان‌های طبیعی همخوانی داشته باشد. ایمپلنت انواع جایگزین‌های مصنوعی دندان، مانند روکش، بریج یا دندان مصنوعی است. در این مقاله به معرفی بهترین متخصص ایمپلنت و مرکز دندانی شهر ساوه پرداخته می شود.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت و کلینیک دندانی شهر ساوه


معرفی بهترین متخصص ایمپلنت و کلینیک دندانی شهر ساوه

کلینیک دندان پزشکی لبخند

این کلینیک ارائه دهنده خدمات تخصصی و عمومی دندان پزشکی از جمله : کاشت ایمپلنت دندان، جراحی لثه و رفع عفونت لثه، جراحی فک و دهان، دندان پزشکی کودکان، انواع ارتودنسی، درمان ریشه دندان، لمینت، کامپوزیت ونیر و … می باشد.

در درمانگاه دندان پزشکی لبخند سعی شده است از بهترین و به روز ترین امکانات و تجهیزات دندانپزشکی که به نفع بهبود کیفیت درمان می گردد استفاده شود. دندانپزشکان درمانگاه دندانپزشکی لبخند با بهره گیری از مواد دندانپزشکی درجه یک و تخصصی که تفاوت بسیاری با مواد مصرفی متداول توسط دندان پزشک ها دارند کارآمدترین و با دوام ترین درمان دندانپزشکی را به هزاران مراجعه کننده خود ارائه داده اند.

آدرس:

ساوه، خیابان استقلال، استقلال 8، درمانگاه دندان پزشکی لبخند

دسترسی به این کلینیک از محله های امیرکبیر و شهرک علوی و امین آباد و شهرک عاشورا و پیغمبریه و چمران از طریق وسایل نقلیه عمومی و شخصی امکان پذیر می باشد. همچنین ساکنان محله های نامجو و طالقانی دسترسی پیاده مناسبی به این کلینیک دارند.

تلفن های تماس:

صفحات مجازی:

https://www.instagram.com/labkhanddc/

انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در ساوه


انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در ساوه

در صورتی که قصد دارید در شهر ساوه و در نزدیکی میدان مدرس ساوه، بلوار فرودسی ساوه، بلوار طالقانی ساوه، بلوار شریعتی ساوه، خیابان جمهوری ساوه، خیابان استقلال ساوه، پارک شهر ساوه، بوستان کودک ساوه، بیمارستان سینا و… بهترین متخصص ایمپلنت را انتخاب کنید، باید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

فاصله تا کلینیک دندان پزشکی

این مرحله از یافتن بهترین جراح متخصص ایمپلنت آسان است، اما اگر به آن توجه کنید، در بلندمدت می‌توانید مقدار زیادی در وقت صرفه‌جویی کنید. اگر دامنه جستجو را محدود کنید، مجبور نیستید زمان زیادی را صرف جستجوی متخصصان ایمپلنتی بکنید که برای رسیدن به کلینیکشان باید کیلومترها در ترافیک رانندگی کنید و خسته و کلافه به کلینیک برسید. البته محدوده‌ای که تعیین می‌کنید، تغییرناپذیر نیست. اگر متخصصی که نظرتان را جلب نکند، در محدوده تعیین‌شده پیدا نکردید، همیشه می‌توانید دامنه جستجویتان را گسترده‌تر کنید.

نظرات سایر بیماران

گام بعدی برای یافتن بهترین متخصص ایمپلنت در حوزه جستجو یا درخواست معرفی متخصص کاشت دندان این است که نظرات بیماران قبلی متخصصان ایمپلنت را بررسی کنید. نقد و نظرات دیگران بسیار ارزشمند و آموزنده است. فکر خوبی است که نسبت به نظرات مثبت و منفی و مطالب رایج تکرارشده در نظرات توجه کنید. نظر اغلب افراد این است که کار متخصص ایمپلنت فوق‌العاده است؟ ویژگی ناخوشایندی وجود دارد که در نظرات متعدد به آن اشاره شده باشد؟ همچنین فقط به نظرات بیمارانی توجه کنید که همان درمان موردنظرتان را انجام داده‌اند، به این ترتیب ایده‌ای کلی دربارۀ انتظارتان از درمان به دست خواهید آورد. این جزئیات کمک می‌کند تا متوجه مطالب ارزشمندی دربارۀ تجربه دیگران و عملکرد کلینیک بشوید و دامنه جستجوی متخصص ایمپلنت را به استناد این نظرات باز هم محدودتر کنید.

تجربه و مدرک تحصیلی

در نظر گرفتن تجربه و آموزش متخصص ایمپلنت بسیار مهم است. بین دندانپزشکی که می‌داند کاشت دندان را چطور انجام بدهد و متخصص آموزش‌دیده‌ای که تجربه بالایی در زمینه جراحی ایمپلنت دندان دارد، از زمین تا آسمان تفاوت وجود دارد. کاشت ایمپلنت جراحی مهمی است و امیدواریم که نتیجه درمان مادام‌العمر باشد؛ بنابراین تفاوت در تجربه و آموزش متخصص می‌تواند سرنوشت‌ساز باشد و نتیجه درمان را کاملاً تغییر دهد.

روش های درمانی

هرچند فکر خوبی است که همیشه از متخصص بخواهید بهترین روش درمان را به شما پیشنهاد بدهد، بد نیست که دیگر روش‌های درمان را هم در نظر بگیرید. به این ترتیب می‌توانید ایده‌ای کلی درباره نوع درمان موردعلاقه‌تان پیدا کنید و متوجه شوید که متخصص موردنظرتان از چه نوع فناوری و درمان پیشرفته‌ای استفاده می‌کند. می‌توانید مناسب بودن درمان‌هایی مانند ایمپلنت‌های فوری یک‌روزه یا جایگزین‌های دندان مصنوعی از قبیل بریج بر پایه ایمپلنت (Hybridge) را بررسی کنید. درنهایت می‌توانید متخصص ایمپلنتی را پیدا کنید که خود را متعهد می‌داند از فناوری پیشرفته، مواد جدید و ترمیم‌های به‌روز استفاده کند تا بهترین نتیجه ممکن را برای بیماران خلق کند.

خدمات ایمپلنت درمانگاه دندان پزشکی لبخند


خدمات ایمپلنت درمانگاه دندان پزشکی لبخند

متخصصان ایمپلنت در درمانگاه دندانپزشکی لبخند در زمینه ایمپلنت دندان خدمات مختلفی را ارائه می دهند که عبارت اند از:

ایمپلنت اندوستیل

ایمپلنت اندوستیل

ایمپلنت اندوستیل (Endosteal) رایج‌ترین نوع ایمپلنت است. این نوع ایمپلنت برای اکثر بیماران مناسب است، البته برای کاشت ایمپلنت اندوستیل لازم است استخوان فک سالم و خوب باشد تا پست ایمپلنت به استخوان جوش بخورد.

برای کاشت ایمپلنت اندوستیل از پست‌های جانگهدار پیچی‌شکل استفاده می‌شود. ایمپلنت در استخوان فک قرار داده می‌شود و دندان مصنوعی یا روکش بر روی آن گذاشته می‌شود.

مینی ایمپلنت

مینی ایمپلنت

ایمپلنت‌های بسیار باریکی به اندازه خلال دندان وجود دارد. تثبیت دندان مصنوعی فک پایین، کاربرد اصلی مینی ایمپلنت است.

مینی ایمپلنت به اندازه دیگر انواع ایمپلنت نوآورانه نیست، بااین‌حال روشی کاملاً قابل‌قبول است که ارزش بررسی کردن را دارد.

ایمپلنت ساب‌پریوستیل

ایمپلنت ساب‌پریوستیل

ایمپلنت ساب‌پریوستیل نوع دیگری از ایمپلنت است که جایگزین اصلی ایمپلنت اندوستیل به شمار می‌آید. ایمپلنت ساب‌پریوستیل در استخوان فک ثابت نمی‌شود، بلکه روی استخوان، البته زیر لثه قرار می‌گیرد.

ایمپلنت زیگوماتیک

ایمپلنت زیگوماتیک

ایمپلنت زیگوماتیک به اندازه دو نوع دیگر رایج نیست. کاشت ایمپلنت زیگورات پیچیده‌ترین عمل ایمپلنت است و باید فقط در صورتی انجام شود که استخوان فک برای ایمپلنت اندوستیل کافی نباشد. ایمپلنت زیگوماتیک، به‌جای استخوان فک در استخوان گونه کاشته می‌شود.

تقویت و پیوند استخوان

تقویت و پیوند استخوان

اگر استخوان فک نتواند ایمپلنت را نگه دارد، دندانپزشک استخوان را بازیابی می‌کند. می‌توان از افزودنی‌های استخوان برای تقویت استخوان استفاده کرد. شاید استفاده از پودر استخوان مانند داستان‌های پیشتازان فضا عجیب و غریب به نظر برسد، اما واقعاً مؤثر است.

لیفت سینوس

لیفت سینوس

چنانچه استخوان فک بالا به دلیل غایب بودن دندان‌های خلفی فک بالا تحلیل رفته باشد، استخوان زیر سینوس تقویت می‌شود.

گسترش ریج

گسترش ریج

گاهی اوقات استخوان فک به اندازه کافی برای کاشت ایمپلنت پهن نیست. در این صورت دندانپزشک از موادی برای بیشتر کردن فضای قرارگرفته در امتداد بالای فک استفاده می‌کند.

تصویربرداری سه‌بعدی

تصویربرداری سه‌بعدی

باز هم با یک فناوری جدید روبه‌رو هستیم، فناوری طی سال‌های گذشته آنقدر پیشرفت کرده است که دندانپزشک می‌تواند مدلی سه‌بعدی از فک را مشاهده کند.

چه زمانی به متخصص ایمپلنت مراجعه کنیم؟


کاشت دندان به‌طور کلی برای افراد زیر مناسب است:

  • از دست دادن یک یا چند دندان
  • کامل شدن رشد استخوان فک
  • داشتن استخوان کافی برای نگه داشتن ایمپلنت یا توانایی استخوان برای قبول مواد دندانپزشکی یا پیوند استخوان
  • سالم بودن بافت‌های دهان
  • مبتلا نبودن به عارضه‌هایی که بر جوش خوردن و التیام یافتن استخوان اثر می‌گذارد.
  • ناتوانی یا عدم‌تمایل به استفاده از دندان مصنوعی
  • تمایل به بهبود گفتار
  • آماده بودن برای پشت سر گذاشتن چندماهه فرایند درمان
  • عدم استعمال دخانیات

سایر متخصصین ایمپلنت شهر ساوه


کلینیک دندان پزشکی مهر

آدرس: ساوه، خیابان امام خمینی

دکتر فرزانه صفری

آدرس: ساوه، خیابان امام خمینی

کلینیک دندانپزشکی ثامن

آدرس: ساوه، نامجو

فهرست‌مطالب

مقالات مرتبط

تماس با ما